Kalender

Overzicht van het zwemjaar

Klik op een event voor meer informatie.

2018

September

29
PACO
zaterdag 29 september 2018
  • 25m, Sint-Niklaas
  • W1KWZ
30
Startwedstrijd
zondag 30 september 2018
  • 25m, Boom

Oktober

13
HZS - 400m wedstrijd
zaterdag 13 oktober 2018
  • 25m, Herentals
  • W1W2
22
Provinciale Kampioenschappen
maandag 22 oktober 2018
  • 25m, Berchem
27
Belgisch Kampioenschap Masters
zaterdag 27 oktober 2018
  • 50m, Charleroi
  • M

November

01
Jeugdwedstrijd
donderdag 1 november 2018
  • 25m, Aartselaar
  • W1W2
01
PACO
donderdag 1 november 2018
  • 25m, Aartselaar
10
Belgisch Kampioenschap 25m bad
zaterdag 10 november 2018 tot zondag 11 november 2018
  • 25m, Gent
  • W
  • limieten
  • overnachting
11
Wedstrijd 9-10 jarigen
zondag 11 november 2018
  • 25m, Genk
  • W1
17
Spaghetti-avond
zaterdag 17 november 2018 vanaf 16:30
  • 't Markenhof, Koestraat 6, 2322 Minderhout
18
PACO
zondag 18 november 2018
  • Borgerhout
18
Memorial Vandenbosch
zondag 18 november 2018
  • 25m, Leuven
  • W2
23
TYR-pasmoment
vrijdag 23 november 2018 van 18:00 tot 21:00
  • Sportoase Stedeakkers Hoogstraten
24
Zwemmathon
zaterdag 24 november 2018 16:00 tot zondag 25 november 2018 16:00
  • Sportoase Stedeakkers Hoogstraten
30
Ouderdrink
vrijdag 30 november 2018 van 18:00 tot 21:00
  • Cafetaria Sportoase Stedeakkers Hoogstraten
30
Masterdrink
vrijdag 30 november 2018 van 22:00 tot 23:00
  • Cafetaria Sportoase Stedeakkers Hoogstraten

December

01
Avondwedstrijd
zaterdag 1 december 2018
  • 25m, Merksem
  • W2
01
Lange Afstandswedstrijd
zaterdag 1 december 2018 tot zondag 2 december 2018
  • 25m, Boom
  • W2
02
Sinterklaaszwemfeest
zondag 2 december 2018
  • 25m, Berchem
  • W1W2KWZ
02
Lange Afstand
zondag 2 december 2018
  • 25m, Wezenberg
  • W2
21
Ouderdrink
vrijdag 21 december 2018 van 18:00 tot 21:00
  • Cafetaria Sportoase Stedeakkers Hoogstraten
21
Masterdrink
vrijdag 21 december 2018 van 22:00 tot 23:00
  • Cafetaria Sportoase Stedeakkers Hoogstraten
23
Santa Claus Wedstrijd
zondag 23 december 2018
  • 25m, Arendonk
  • W1W2
29
Laatste eendjeskans
zaterdag 29 december 2018 vanaf 17:00

2019

Januari

06
Schaal Pepermans
zondag 6 januari 2019
  • 50m, Wezenberg
  • W2
13
Wintermeeting
zondag 13 januari 2019
25
Ouderdrink
vrijdag 25 januari 2019 van 18:00 tot 21:00
  • Cafetaria Sportoase Stedeakkers Hoogstraten
25
Masterdrink
vrijdag 25 januari 2019 van 22:00 tot 23:00
  • Cafetaria Sportoase Stedeakkers Hoogstraten
26
Masterwedstrijd
zaterdag 26 januari 2019
27
Jeugdwedstrijd
zondag 27 januari 2019
27
PACO
zondag 27 januari 2019

Februari

02
PACO - Open Clubkampioenschap
zaterdag 2 februari 2019 vanaf 17:00
08
Vlaamse Jeugdkampioenschappen
vrijdag 8 februari 2019 tot zondag 10 februari 2019
16
ZGEEL 2-daagse
zaterdag 16 februari 2019 tot zondag 17 februari 2019
  • 25m, Geel
  • W1W2
16
Masterwedstrijd
zaterdag 16 februari 2019
22
Ouderdrink
vrijdag 22 februari 2019 van 19:00 tot 21:00
  • Cafetaria Sportoase Stedeakkers Hoogstraten
22
Masterdrink
vrijdag 22 februari 2019 van 22:00 tot 23:00
  • Cafetaria Sportoase Stedeakkers Hoogstraten

Maart

01
Vlaamse kampioenschappen 15+
vrijdag 1 maart 2019 tot zondag 3 maart 2019
  • 50m, Wezenberg
  • limieten
02
Clubfeest!
zaterdag 2 maart 2019 vanaf 18:30
  • Le CirQ, Gravin Elisabethlaan 1, Hoogstraten
10
Grote prijs stad Turnhout
zondag 10 maart 2019
17
Beker Van Puymbrouck Geannuleerd
zondag 17 maart 2019
  • 25m, Sint-Niklaas
  • W1W2
17
Grote prijs Guido De Cnaep
zondag 17 maart 2019 vanaf 12:00
24
Paco
zondag 24 maart 2019 vanaf 12:00
  • 25m, Nijlen
  • KWZ
29
Ouderdrink
vrijdag 29 maart 2019 van 19:00 tot 21:00
  • Cafetaria Sportoase Stedeakkers Hoogstraten
29
Masterdrink
vrijdag 29 maart 2019 van 22:00 tot 23:00
  • Cafetaria Sportoase Stedeakkers Hoogstraten

April

06
MEGA Distance Swim
zaterdag 6 april 2019 van 07:30 tot 18:00
07
MEGA Swim meet
zondag 7 april 2019 van 08:00 tot 18:00
14
Lange afstand HZS “Memorial Rudi Joris”
zondag 14 april 2019 vanaf 12:00
22
Tyr Cup
maandag 22 april 2019 van 07:00 tot 18:00
26
Ouderdrink
vrijdag 26 april 2019 van 19:00 tot 21:00
  • Cafetaria Sportoase Stedeakkers Hoogstraten
26
Masterdrink
vrijdag 26 april 2019 van 22:00 tot 23:00
  • Cafetaria Sportoase Stedeakkers Hoogstraten
27
Masterwedstrijd
zaterdag 27 april 2019 vanaf 12:00
  • 25m, Aartselaar
  • M

Mei

04
FIRST Meeting
zaterdag 4 mei 2019 12:00 tot zondag 5 mei 2019 18:00
  • 50m, Rozebroeken-Gent
  • W1W2
05
Wedstrijd Geannuleerd
zondag 5 mei 2019
  • 25m, Arendonk
  • W1
17
Open Belgisch Kampioenschap
vrijdag 17 mei 2019 tot zondag 19 mei 2019
  • 50m
  • W1W2
  • limieten
24
Speedo meeting Geannuleerd
vrijdag 24 mei 2019 17:00 tot zaterdag 25 mei 2019 17:00
  • 50m, Oostende
  • W1W2
  • overnachting
26
Memorial Christophe Jorissen
zondag 26 mei 2019
  • 50m, Genk
  • W1W2
31
Ouderdrink
vrijdag 31 mei 2019 van 19:00 tot 21:00
  • Cafetaria Sportoase Stedeakkers Hoogstraten
31
Masterdrink
vrijdag 31 mei 2019 van 22:00 tot 23:00
  • Cafetaria Sportoase Stedeakkers Hoogstraten

Juni

07
Pfinks zwemfest
vrijdag 7 juni 2019 tot zondag 9 juni 2019
  • 50m, Neheim - Duitsland
  • W1W2
  • overnachting
22
Grote prijs stad Mol
zaterdag 22 juni 2019 tot zondag 23 juni 2019
  • 25m, Mol
  • W1W2
26
Gouden Eend
woensdag 26 juni 2019 vanaf 17:00
  • 25m, Zaventem
  • W1

Juli

07
Eendjescriterium
zondag 7 juli 2019
  • 50m, Zwevegem
  • W1
12
Vlaams Zomercriterium
vrijdag 12 juli 2019 tot zondag 14 juli 2019
  • 50m, Genk
  • W1W2
19
Belgische Jeugdkampioenschappen
vrijdag 19 juli 2019 tot zondag 21 juli 2019
  • 50m
  • W1W2
  • limieten
26
Belgische Zomerkampioenschappen 15+
vrijdag 26 juli 2019 tot zondag 28 juli 2019
  • 50m
  • W2
  • limieten