Wedstrijdzwemmers

Competitie-zwemsport in al zijn facetten

Opgelet: Eén of meerdere trainingen gaan niet door!

  • Van 28 oktober 2020 tot en met 10 november 2020 is er géén training covid19/zwembaden gesloten
    • specifiek op van 17:00 - 18:00 voor
    • specifiek op van 18:00 - 19:00 voor W1
    • specifiek op van 19:00 - 20:00 voor
    • specifiek op van 18:00 - 19:00 voor W1
    • specifiek op van 19:00 - 20:00 voor
    • specifiek op van 20:00 - 21:00 voor
    • specifiek op van 18:00 - 19:30 voor W2
    • specifiek op van 18:00 - 19:00 voor
    • specifiek op van 21:00 - 22:00 voor
    • specifiek op van 18:00 - 19:00 voor
    • specifiek op van 17:00 - 18:00 voor W1
    • specifiek op van 17:30 - 19:00 voor W2
    • specifiek op van 17:00 - 18:00 voor W1
    • specifiek op van 17:30 - 19:00 voor W2
    • specifiek op van 18:00 - 19:00 voor W1
    • specifiek op van 15:45 - 16:45 voor W1
    • specifiek op van 17:00 - 18:00 voor W1
    • specifiek op van 18:00 - 19:30 voor W2
    • specifiek op van 16:15 - 17:15 voor W2
    • specifiek op van 17:30 - 19:00 voor W2
    • specifiek op van 07:00 - 08:30 voor W2
    • specifiek op van 16:30 - 18:00 voor W2
    • specifiek op van 17:00 - 18:00 voor
    • specifiek op van 17:00 - 18:00 voor
    • specifiek op van 17:00 - 18:00 voor
    • specifiek op van 20:00 - 21:00 voor
    • specifiek op van 19:00 - 20:00 voor
    • specifiek op van 20:00 - 21:00 voor
    • specifiek op van 21:00 - 22:00 voor
    Opgelet: Eventuele andere of bijkomende trainingen gaan gewoon door.
  • Woensdag 11 november 2020 is er géén training voor W1W2 sportoase gesloten

Zwem je bij een andere groep? Kijk dan zeker bij jouw trainingsgroep of er ook geen trainingen wegvallen.

Groepen en trainers

W1
W1 Wedstrijdzwemmers 1
Trainers
Olivier Stéphanie
Doelstellingen
Techniek, fun, sportiviteit, train-to-train
Leeftijd
9-12j
Toelatingsvoorwaarden
  • Na een testmoment en een gesprek met zwemmers en ouders met daaropvolgende evaluatie op de trainersvergadering
  • Uitgebreide basiszwemvaardigheden
  • Uitgebreide zwemsportspecifieke vaardigheden
  • Uitgebreide zwemtechnische vaardigheden
W2
W2 Wedstrijdzwemmers 2
Trainers
Olivier Laurens Tom Jeroen
Doelstellingen
Techniek, fun, sportiviteit, train-to-compete
Leeftijd
12-15j
Toelatingsvoorwaarden
  • Na een testmoment en een gesprek met zwemmers en ouders met daaropvolgende evaluatie op de trainersvergadering
  • Uitgebreide basiszwemvaardigheden
  • Uitgebreide zwemsportspecifieke vaardigheden
  • Uitgebreide zwemtechnische vaardigheden
W3
W3 Wedstrijdzwemmers 3
Doelstellingen
Techniek, fun, sportiviteit, train-to-win
Leeftijd
15-18j
Toelatingsvoorwaarden
  • Na een testmoment en een gesprek met zwemmers en ouders met daaropvolgende evaluatie op de trainersvergadering
  • Uitgebreide basiszwemvaardigheden
  • Uitgebreide zwemsportspecifieke vaardigheden
  • Uitgebreide zwemtechnische vaardigheden

C/R/SS/D kunnen zwemmen volgens de strenge technische criteria van HoZT

Trainingsuren

Dit zijn de trainingsuren voor een normale week doorheen het jaar.
Bekijk de actuele trainingsuren voor het overzicht van de komende weken.

Maandag
17:30 - 19:00
W2
18:00 - 19:00
W1
Dinsdag
17:00 - 18:00
W1
18:00 - 19:30
W2
Woensdag
16:15 - 17:15
W2 droogtraining
17:30 - 19:00
W2
18:00 - 19:00
W1
Donderdag
17:00 - 18:00
W1
18:00 - 19:30
W2
Vrijdag
17:30 - 19:00
W2
18:00 - 19:00
W1
Zaterdag
07:00 - 08:30
W2
15:45 - 16:45
W1 droogtraining
16:30 - 18:00
W2
17:00 - 18:00
W1

Wedstrijden

zondag 1 november 2020
Wedstrijd Aartselaar Nieuw
  • 25m Aartselaar (SVAZ)
  • W1W2
zaterdag 7 november 2020 tot zondag 8 november 2020
Vlaamse Jeugdkampioenschappen Nieuw
  • 25m Diksmuide (VZF)
  • W1W2

Uitslagen

vrijdag 7 februari 2020 tot zondag 9 februari 2020
zaterdag 1 februari 2020
Paco/ Clubkampioenschap
zondag 26 januari 2020
jeugdwedstrijd
zondag 12 januari 2020
Wintermeeting
zaterdag 28 december 2019 vanaf 17:00
9-10-11-12 jarigen avondwedstrijd
zondag 22 december 2019
Santa Claus Wedstrijd
zondag 1 december 2019
Sinterklaasfeest + PACO
zaterdag 30 november 2019
Avondwedstrijd
maandag 11 november 2019
Eendjescriterium
zaterdag 26 oktober 2019
Provinciale kampioenschappen
zondag 20 oktober 2019
B RACE
zaterdag 19 oktober 2019
Provinciale kampioenschappen
zaterdag 12 oktober 2019
400 m wedstrijd
vrijdag 19 juli 2019 tot zondag 21 juli 2019
Belgische Jeugdkampioenschappen
  • 50m, Emiel Van Dorenlaan 144 - 3600 GENK
  • Uitslag
vrijdag 12 juli 2019 tot zondag 14 juli 2019
Vlaams Zomercriterium
  • 50m, SportinGenk park, Emiel Van Dorenlaan 144 , 3600 Genk
  • Uitslag
zondag 7 juli 2019 vanaf 13:30
Eendjescriterium
  • 50m, Bekaertstraat 9 8550 Zwevegem
  • Uitslag
woensdag 26 juni 2019 vanaf 17:00
Gouden Eend
zaterdag 22 juni 2019 tot zondag 23 juni 2019
Grote prijs stad Mol
vrijdag 7 juni 2019 tot zondag 9 juni 2019
Pfinks zwemfest
zondag 26 mei 2019
Memorial Christophe Jorissen
zaterdag 4 mei 2019 12:00 tot zondag 5 mei 2019 18:00
woensdag 1 mei 2019 vanaf 13:00
Finale Dauven
maandag 22 april 2019 van 07:00 tot 18:00
Tyr Cup
zondag 24 maart 2019 vanaf 08:30
Ziftingen Dauven
zondag 17 maart 2019 vanaf 12:00
Grote prijs Guido De Cnaep
zondag 10 maart 2019
Grote prijs stad Turnhout
zaterdag 16 februari 2019 tot zondag 17 februari 2019
ZGEEL 2-daagse
vrijdag 8 februari 2019 tot zondag 10 februari 2019
Vlaamse Jeugdkampioenschappen
zaterdag 2 februari 2019 vanaf 17:00
PACO - Open Clubkampioenschap
  • 25m, Sportoase Stedeakkers Hoogstraten
  • Uitslag
zondag 27 januari 2019
Jeugdwedstrijd
zondag 27 januari 2019
PACO
zondag 13 januari 2019
Wintermeeting
zaterdag 29 december 2018 vanaf 17:00
Laatste eendjeskans
  • 25m, Sportoase Stedeakkers Hoogstraten
  • Uitslag